381391M250A02E datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    381391M250A02E
  • Производитель
    Mallory Sonalert Products
  • Описание
    Mallory Sonalert Products 381391M250A02E Product Category: Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In RoHS: yes Capacitance: 390 uF Voltage Rating: 250 V Series: 381 Diameter: 35 mm Length: 30 mm Lead Spacing: 10 mm Product: Aluminum Electrolytic Capacitors Termination Style: Snap In